Jailbreakli iPhone’ların Uygulama Deposu Cydia Kapanıyor mu ?

Senelerce jailbreak yapıldıktan sonra iPhone modellerinin tüm uygulama ihtiyacını karşılayan Cydia,  resmi olarak kapanıyor. Bu Açıklama, Cydia’nın kurucusu Jay Freeman’dan geldi.

iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod’larına yazılım paketleri ve uygulama desteği sağlayan Cydia’dan üzücü haber geldi. Saurik olarak bilinen Jay Freeman, dün Reddit’te yayınladığı açıklamada Cydia’nın artık para kazanmadığını ve artık kapatılacağını açıkladı. Gözler şelale…

Saurik, Cydia servisi yıl sonuna kadar kapatmak istediğini, Cydia’nın kendisine para kaybettirdiğini ve bu işi yapmak için artık heycanının kalmadığını söyledi. Çünkü Normal olarak Cydia’daki satın alımlar devre dışı bırakılmış durumda. Kullanıcılar isteseler bile Cydia Store’dan uygulama indiremiyor.

Kullanıcıların daha önce satın aldığı uygulamaları indirebilmesi için Cydia’nın hala kullanılabileceğini söyleyen Saurik, artık yeni alımlar olmayacağını sözlerine ekledi. Gençlik efsanemiz cydia gerçekten kapanacakmı göreceğiz..

The post Jailbreakli iPhone’ların Uygulama Deposu Cydia Kapanıyor mu ? appeared first on iPhone Haber – iPhone, iOS, Apple, Mac haberleri.

View full post on iPhone – iPhone Haber – iPhone, iOS, Apple, Mac haberleri

Abone Ol !!

Androforum mail listesine abone olarak sitemize eklemiş oldugumuz yeni konu başlıklarından anında haberdar olabilirisiniz !!!

, , , , ,

Henüz bu konu için yorum yapılmadı.

Bir Cevap Yazın