Lg Optimus G Pro Value Pack

MWC 2013′te tanıttığı 5.5 inç boyunda Full HD ekranlı yeni amiralgemisi için hızlı bir güncelleme hazırladı. Value Pack adlı yeni yazılım paketi, Optimus G Pro‘ya pek çok yeni akıllı özelliği ekliyor.

İlk olarak Güney Kore‘de dağıtılacak olan güncelleme, bugün yayınlanmaya başladı. Sadece 40 günde Kore‘de yarım milyon satantelefon, yeni özellikleriyle satışlarını daha da artıracak gibi görünüyor.

Value Pack neler getiriyor?

Tıpkı Samsung Galaxy S4 ile beraber tanıtılan özelliklere benzeyen Smart Screen ve Smart video adında özellikleri alan Optimus G Pro,  ön kamera üzerinden sizin hareketlerinizi algılıyor ve ona göre telefonun tepki vermesini sağlıyor. Örneğin video izlerken, telefona bakmadığınız zamanvideo duraklıyor.

Dual Video özelliği sunan G Pro, Dual Camera özelliği ile iki kameradan aynı anda fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Video kaydı sırasında durdurma ve kayıdı yeniden devam ettirme özelliklerine de sahip olacak olan Value Pack’in detaylarını görsel olarak aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

Abone Ol !!

Androforum mail listesine abone olarak sitemize eklemiş oldugumuz yeni konu başlıklarından anında haberdar olabilirisiniz !!!

, ,

Henüz bu konu için yorum yapılmadı.

Bir Cevap Yazın