LG Optimus LTE2 ile ilk 2Gb Ram sahip telefonu

Dünyanın ilk 2 GB RAM ‘ine sahip telefonu tanıtıldı. LG bir çok ilke imza atan harika bir telefon üreticisi olarak tarihe geçen bir isim. Yine ismini bir ilke yazdırdı. Dünyanın ilk 2 GB Ramli telefonunu duyuran LG piyasayı kızıştıracak gibi görünüyor.

Samsung’un Galaxy S III’ü duyurmasının hemen ardından boş durmayıp yeni harikasını duyuran LG standartları yukarı çekmiş görünüyor. LG – Parada ortak yapımı telefon bu ram miktarıyla tam olarak ne artılar sağlayacak belli değil ama ilk artısı belli oldu. Dünyanın ilk 2 GB ramine sahip telefon. Bu isim bile reklam açısından yeterde artar bile. Ayrıca telefonun tasarım açısından da harika olduğunu vurgulamak gerekli.

Bu telefonda Ram miktarını, çalıştıracağınız uygulamaların sayısını ve bu uygulamaların kullandığı belliği artık dert etmenize gerek yok. Bu yönüyle ilgi çekeceğini düşündüğümüz harika cihaz bakalım cidden düşündüğümüz gibi olacak mı?

Optimus LTE2 isimli cihaz diğer akıllı telefonlar örnek olacak niteliklere sahip. Cihazla ilgili verilen bir diğer bilgi ise kablosuz şarj teknolojisi ile ilgili. LG Optimus LTE2 kablosuz şarj olabiliyor. Galaxy S III’ünde kablosuz şarj teknolojisini kullandığını bilmenizi isteriz. Bu teknolojiyi kullanabilmeniz için ayrı bir kite ihtiyacınız var. LG bunun için kullanıcılara pratik çözümler üretmiş. Başka markaların kablosuz şarj kitini LG’de kullanabiliyorsunuz. Buda tercihleri konusunda insanlara fikir verebilir.

 

Abone Ol !!

Androforum mail listesine abone olarak sitemize eklemiş oldugumuz yeni konu başlıklarından anında haberdar olabilirisiniz !!!

, , , ,

Henüz bu konu için yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın