Samsung Galaxy S5 ile Telefonumuz Artık Daha Güvenli

Samsung’un yakın bir tarihte ki o tarihin Barselona’da 24 – 27 Şubat tarihleri arasında yapılacak Dünya Mobil Kongresi öncesinde tanıtılacak olan Galaxy S5 ile bir çok haber ve yorum bu sayfadan sizlere Sayın Mustafa Kılıç tarafından bildirilmişti. Telefonun genel özellikleri ile ilgili bilinenler; 16 mega piksel optik sabitleme teknolojisine sahip kamerası, 5,2 inç Full HD yeni nesil AMOLED ekranı, yeni nesil 64 bit 8 çekirdekli işlemcisi ve tahmini 3 GB Ram’i olacağı yönünde.

Samsun’a ykaın kaynaklardan alınan habere göre ise Apple’ın TouchID parmak okuma sensöründen çok daha iyisini yapmayı planlayan Samsung, Galaxy S5′te retina kontrolü yapan bir kameraya yer verecek. Bunun yapılabilir olup olmadığını çok yakında görebileceğiz ama artan teknoloji ve rekabet ile birlikte Samsung “innovasyon” konusunda tutarlıysa bu teknolojiyi yeni telefonda görebiliriz. Burada beni düşündüren tek konu düşük ışık şartlarında sistemin nasıl çalışacağı yönünde. Böyle bir teknolojiyi arka kameraya koymak gibi bir durum olmayacağına göre ön kamerada akşamları bu sistemin bu haliyle çalışma gibi bir lüksü bulunmuyor. Samsung bu teknolojiyi kullanacaksa bakalım bu sorunun altından nasıl kalkacak.

gsmarena 001 3 Samsung Galaxy S5 ile Telefonumuz Artık Daha Güvenli

Samsung, Android işletim sistemindeki en güçlü üretici. Telefonlarının içindeki vidalara kadar kendi tesislerinde üretim yapan bir şirket, bir de yetmezmiş gibi Apple’ın milyonlar satarak rekorları alt-üst ettiği telefonu iPhone 5S’in de işlemcisini üretiyor. Samsung yeni telefonuyla ne kadar büyük bir üretici olduğunu ve teknolojinin gerçekte neler yapabildiğini hepimize göstermeli yoksa Note 4 için Samsung cephesinin durumu zorlaşabilir. Yeni telefonda plastik kullanılmamasını ve yola daha kaliteli bir materyalle devam etmesini de temenni ediyorum.

View full post on » Android Telefonları

Abone Ol !!

Androforum mail listesine abone olarak sitemize eklemiş oldugumuz yeni konu başlıklarından anında haberdar olabilirisiniz !!!

, , , , ,

5 Responses to Samsung Galaxy S5 ile Telefonumuz Artık Daha Güvenli

 1. emre 28 Ekim 2013 Yazar 00:07 #

  bence bu kadar güvenlik peşinde koşmak gereksiz telefonlanrın içine milyar dolarlar saklamıyo bu millet sen hızlı akıcı eline aldınmı kalite hissi veren 3yada 5 ay sonra zart zurt etmeyen kullanıcı bi cihaz yapsa yeter yok retina tarıcak mış retina da taraasın arkadaş kaç kişi yüz tanıma kilidini kulanıyo geeksiz bi rekabet bence tabi

 2. Rockstar 28 Ekim 2013 Yazar 00:11 #

  karanlikta ekran isigi goz u aydinlatiyo ya kardesim

 3. musty 28 Ekim 2013 Yazar 00:45 #

  üst seviyede kralsin be samsung

 4. Gürhan 28 Ekim 2013 Yazar 00:46 #

  Bu arada Note 2 için ilk 4.3 sızıntısı çıkmış.

 5. ismaiil 28 Ekim 2013 Yazar 00:50 #

  sağlam bir kasa güzel görünüş stabilite toucwiz siz bir android yapın sıkıldı millet tocuhwiz den güvenlik sizin olsun

Bir cevap yazın