Samsung’un En İnce Telefonu Galaxy A7 Resmi Olarak Duyuruldu!

samsung-galaxy-a7

Samsung, orta seviye cihazlarının amiral gemisi olan Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A7’yi resmi olarak duyurdu.

Genç kitleyi hedefleyen Galaxy A7, metal gövdesi ve 6.3mm lik ince tasarımıyla, bugüne kadarki en ince Samsung akıllı telefon oldu. 5.5 720p ekranı Galaxy A7’yi Galaxy A serisinin en büyük cihazı da yapıyor.

Tek ve Çift SIM kart desteği olarak iki farklı modeli bulunan Galaxy A7, her iki modelinde de sekiz çekirdekli işlemci kullanıyor. Tek SIM kartlı model, 32-bit Exynos 5430 (dört tane 1.8 GHz hızında Cortex A15 ve dört tane 1.3 GHz hızında Cortex A7 çekirdeği), çift SIM kartlı modeli ise 64-bit Snapdragon 615 (4 tane 1.5 GHz hızında ve dört tane 1.0 GHz hızında Cortex A53 çekirdeğine sahip) işlemciyle geliyor.

Samsung-Galaxy-A7-Series-Products-Specifications-2

Bellek olarak 2GB RAM kullanan Galaxy A7, 16GB dahili hafıza ce microSD kart desteğine de sahip. 13MP arka ve 5MP ön kamerası, 2600mAh bataryasıyla Galaxy A7 bir telefondan istenilecek tüm özellikleri barındırıyor.

galaxy-a7

View full post on » Android Telefonları

Abone Ol !!

Androforum mail listesine abone olarak sitemize eklemiş oldugumuz yeni konu başlıklarından anında haberdar olabilirisiniz !!!

, , , , , ,

6 Responses to Samsung’un En İnce Telefonu Galaxy A7 Resmi Olarak Duyuruldu!

 1. mehmet 12 Ocak 2015 Yazar 16:42 #

  Herkes farklı beğenilere sahip kimse kimseye kendi beğendiğini beğendirme havasına girmesin eski modellerden çift hatlısını da kullandım şu an da note4 kullanıyorum gayette memnunum çıkardığı telefonlarla farklı kitlelere ulaşmsya çalışıyor bunda da gayet başarılı ürün çeşitliliği zenginliği simgeler tv lelerde de başarılı her firma tek ürün üzerine odaklanmaz bu otomobil de de aynıdır etrafta örneği çoktur ha samsung sevmezsen almazsın ürünü nü olay biter

 2. murat 12 Ocak 2015 Yazar 17:18 #

  huni şeklinde olması gerekmiyor ancak tasarımda radikal değişiklikler şart artık kamera modülünün etrafı olsun flaş şekli olsun hoparlör konumu olsun bunlar artık baydı hiçbir ilerleme yok örneğin type-c usb piyasada olmasına rağmen bu yeniliklerin kullanılmaması lg ile karşılaştırdığımızda çerçevelerin hala kalın olması yıllardır samsung yerinde sayıyor kendi fikirleriyle geliştirdikleri neredeyse hiçbir şey yok sony su geçirmez yaptı ertesi sene samsung iphone parmak izi okuyucu kullandı ertesi sene bunu samsung da yaptı söylemek istediğim hırsılık falan değil elbette güzel özellikleri kullanmalılar lakin kendileri de yenilikçi ürünler üretmeliler artık bu iş böyle yürümez zaten yaptıkları satışlarda her geçen gün düşme yaşanması da bunun bir göstergesi güncellemelerin geçmiş cihazlara geç gelmesi de cabası bu polkitikasını değiştirip apple gibi bir politika uygulasa eminim satışları yeniden artışa geçecektir xiaomi bile şu anda güncelleme konusunda samsungdan kat kat iyi sony ve samsung yıllardır tasarım konusunda en ufak yenilik yapmış değiller ve satışlardaki düşüşleri görüyoruz

 3. salih 12 Ocak 2015 Yazar 18:03 #

  İnsan iPhone serisindeki veya Sony telefonlarındaki gibi radikal değişiklikler bekliyor. Samsung A serisine bildiğin note serisindeki tasarımı kopyalamış. Ürettikleri telefonlardan bir tek edge farklıylı oda sınırlı sayıda olması sebebiyle çok pahalı.

 4. TC Serkan Göçmen 12 Ocak 2015 Yazar 18:43 #

  2500 starlar artık

 5. Ali Kasımoğlu 12 Ocak 2015 Yazar 19:37 #

  A serisiyle zaten tasarımı değiştirdiler ve bence gayet başarılı oldu. Huni şeklinde telefon mu yapsınlar!

 6. vkoseoglu 12 Ocak 2015 Yazar 20:01 #

  hakkaten konusmamayim soylemeyeyim diyorum ama yok. bu Samsung hakkaten batmayi hakediyor. yahu arkadas bi gram telefon tasariminizi ilerletin. s3 ten beri ayni tip telefonlari cevir cevir oynat hesabi cikartiyorlar. Ilk elestirdigimde karsi cikanlar acaba hala samsung u savunur durumdalar mi merak ediyorum. su sartlarda asla samsung a bir daha para verip almam.

Bir cevap yazın