Sony Smartwatch ile hayat daha eglenceli

Sony Smartwatch eğlenceli bir elektronik oyuncak gibi. ABD’de 150 Dolar’a satışa çıktı. Sony Xperia telefonlar için geliştirilmiş uygulamalarla çalışıyor ama Android tabanlı olduğundan bu platformdaki tüm telefonların kapsama alanında bulunuyor.

Sony Smartwatch, dokunmatik ekranlı bir akıllı saat. Bluetooth ile çalışıyor ve USB’den şarj edilebiliyor. Sony Smartwatch’ı kullanmak içinGoogle Play Store’daki Smartwatch uygulamasını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Tabi bu da tek başına yeterli değil. Google Play Store’da Smartwatch ile çalışan Twitter, messaging, Facebook, Mail gibi uygulamaları da dilerseniz kurmanız şart ki bu akıllı saati verimli olarak kullanabilesiniz.

Smartwatch ekranı az önce dediğimiz gibi dokunmatik. Ekrana çift tık yapar gibi, sağdan sola, yukarıdan aşağıya ya da diyagonal rotada parmağınızla dokunarak çeşitli işlevler yaptırabiliyorsunuz. Hatta ekranı çimdiklerseniz saat ekranına dönebiliyorsunuz. Yukarıdaki tanıtım videosu Sony Smartwatch özelliklerini ve nasıl çalıştığını ayrıntılı ve tane tane açıklıyor zaten. Bize ise gülümseyerek bakmak kalıyor.

Abone Ol !!

Androforum mail listesine abone olarak sitemize eklemiş oldugumuz yeni konu başlıklarından anında haberdar olabilirisiniz !!!

Henüz bu konu için yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın