Sonynin yeni nesil tableti Sony Tablet P

Bu değişik tarzdaki tabletin cep telefonu boyutunda olması kullanım taşıma açısından oldukça kullanışlı bir tasarım yaratmış kapağını açtığımız zaman iki farklı ekranın çıkması ile sayfaların boyutları konusunda bir sıkıntı yaratması engellenmiş oluyor 3G teknolojisinin bulunması bir yerde sabit kalmak zorunda bırakmasan istediğimiz her yerden istediğimiz uygulamalara erişmemizi sağlaması açısından önemli bir özelliğidir.

Maksimum taşınabilirlik için ikili ekran

İki adet 13,9 cm (5,5 inç) dokunmatik ekran, 1GB RAM, MicroSD kart depolama alanı, ultra hafif ve kompakt tasarım, Wi-Fi ve 3G bağlantılarıyla tabletinizi hareket halindeyken daha verimli kullanın.

Sizin için tasarlandı

Hareketli bir yaşantınız varsa, istiridye kapak tasarımlı kompakt iki ekrana ve yalnızca 370 gram ağırlığa sahip olan Sony Tablet P’yi seçin.

Sony’nin büyüleyici TruBlack ekranı

Sony’nin TruBlack paneli, LCD ile ekran arasında ışığın kırılmasını kontrol ederek size daha canlı renkler ve gerçekten büyüleyici bir görüntü kalitesi sunar.

Kullanımı kolay

Bu tablet çok görevli kullanım için hazırlanmıştır: tam ekran klavyesinin büyük tuşlarını kullanarak yazı yazarken web’de gezinebilir, arkadaşlarınızla iletişim kurabilir veya müzik dinleyebilirsiniz.

 Yüksek hız ve hızlı tepki

Sony’nin en yeni yazılım teknolojisi web’de hızlı gezinme deneyimini, olağanüstü hızlı tepki veren dokunmatik paneli ve daha sezgisel bir kullanıcı arayüzünü size sunar.

Ev Eğlencesi cihazlarıyla içeriğinizi paylaşın

Sony Tablet’inizde izlediğiniz veya dinlediğiniz her şeyi TV’nizde, ev sineması sisteminizde, ağ hoparlörlerinizde ve VAIO’nuzda izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.
Dahili DLNA ortam uygulamalarını ve ev ağınızı kullanarak kişisel videolarınızı, müzik kliplerinizi veya fotoğraflarınızı Ev Eğlencesi cihazlarınıza aktarabilirsiniz*.

PlayStation ile oyunların tadını çıkarın

PlayStation Onaylı ilk tablet olan bu tabletle ek bir ayar yapmadan favori PlayStation oyunları Crash Bandicoot ve Pinball Heroes’u oynayabilir, ayrıca orjinal PlayStation oyunlarını çevrimiçi indirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Android Market’te de indirebileceğiniz binlerce Android oyun bulunuyor.

Android uygulamalarını keşfedin

Tabletinizde günlük deneyiminizi daha eğlenceli ve verimli kılan bir dizi eğlenceli ve bilgilendirici Android uygulaması kuruludur.

Web’deki binlerce Android uygulamasını keşfedebilir ve yalnızca birkaç saniyede indirebilirsiniz.

Web’de üstün gezinme deneyimi

Yalnızca birkaç saniyede İnternete girerek gezinin, tıklayın, bağlanın ve İnternette hiç olmadığı kadar hızlı dolaşın.

Eksiksiz bir kütüphane avucunuzda

Ekrana dokunun, Reader Store’a gidin ve 2,4 milyondan fazla roman, kurgusal olmayan kitap, çizgi roman ve dergi arasından dilediğinizi okuyun veya Google Kitaplar’daki iki milyondan fazla ücretsiz kamuya açık kitap arasından istediğinizi indirin.

Abone Ol !!

Androforum mail listesine abone olarak sitemize eklemiş oldugumuz yeni konu başlıklarından anında haberdar olabilirisiniz !!!

, ,

Henüz bu konu için yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın